Blog

Mycie elewacji wymaga zarówno odpowiedniego sprzętu, jak i chemicznych środków. Zwykle zajmują się tym firmy sprzątające, które posiadają w swojej ofercie mycie na wysokościach. Dzięki takim możliwościom i wykwalifikowanemu personelowi sprzątającemu mogą dotrzeć w trudno dostępne miejsca, a także sprawnie przywrócić świeżość elewacjom dużych budynków.

Przygotowanie się do remontu zajmuje dużo czasu. W jego trakcie trudno funkcjonować, gdy wszystko pookrywane jest ochronną folią. Zazwyczaj jednak najwięcej trudności nastręcza sprzątanie po remoncie. Doczyszczanie podłóg, usuwanie plam, pozbywanie się wszechobecnego kurzu, usuwanie kleju… Jak doprowadzić dom czy firmę do ładu i gdzie zwrócić się o pomoc?

Mycie okien spędza sen z powiek niejednej pani domu. Czyste, błyszczące i zadbane – chciałoby się, żeby tak wyglądały zawsze. Jak często je myć? Co poradzić na uciążliwe smugi w trakcie ich czyszczenia? Ten artykuł może sprawić, że dbanie o okna nie będzie takie trudne. Dodatkowo podpowie, jak myć je szybko i efektywnie.

Praktycznie w każdym mieszkaniu znajdują się dywany lub wykładziny. Sprawiają one, że chodzenie bez butów jest przyjemnością, a także nadają naszemu salonowi, czy sypialni estetyczny wygląd. Ulegają one jednak często zabrudzeniu, a żeby je należycie wyprać trzeba wiedzieć, jak to zrobić.

Tapicerowane meble wyglądają elegancko w każdym wnętrzu. Wymagają one jednak odświeżania i czyszczenia. Każdy materiał z czasem traci blask, a nawet kolor i warto go odnowić. Co zatem powinniśmy wiedzieć na temat czyszczenia tapicerek?

Podłoga ulega szybko zanieczyszczeniom i dlatego wymaga częstej i odpowiedniej pielęgnacji tak, aby posłużyła nam latami. Tylko prawidłowo myta, pozostanie długo w dobrym stanie. Nie zawsze bowiem woda i płyn do czyszczenia podłóg to najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego sprzątanie domu przez firmę sprzątającą jest szybsze i skuteczniejsze? W czym tkwi tajemnica jej sukcesu? Jakim sposobem radzi sobie z plamami, z którymi domownicy walczyli od dawna i już stracili nadzieję na ich usunięcie? Odpowiedź w poniższym artykule.

Dom to miejsce, gdzie mamy nieraz najcenniejsze rzeczy i pragniemy zapewnić komfort zarówno sobie, jak i najbliższym osobom. Częścią tego komfortu jest czystość i porządek. Zdarza się jednak, że brakuje nam możliwości zająć się tym osobiście. Jak wybrać kogoś, komu zaufamy na tyle, by powierzyć mu sprzątanie domu?

Większość zasad, jakie obowiązują firmy sprzątające podczas wykonywania pracy w powierzonych im firmach lub instytucjach, określa zawarty między obiema stronami kontrakt. Wiele z nich zależy od możliwości danego serwisu sprzątającego, a także konkretnych wymagań zleceniodawcy. Istnieje jednak kilka żelaznych zasad, które nawet niepisane, przestrzegane są przez godną zaufania firmę sprzątającą. Od tego bowiem zależy jej

Każda firma, bez względu na rodzaj działalności, korzysta z wszelkiego typu pomieszczeń. Pokoje, hale, sale konferencyjne i szkoleniowe, sekretariaty, klasy i gabinety wymagają częstego sprzątania. Czystość i porządek zapewniają wyższy komfort pracy. Komu najlepiej powierzyć sprzątanie biura?

TOP