O nas

Usługa sprzątania dostępna w każdym miejscu

Firma sprzątająca Domar z Pajęczna koło Bełchatowa świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego sprzątania. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw. Kompleksowo posprzątamy Państwa mieszkanie, dom, biuro lub też halę produkcyjną, a nasz personel sprzątający wykona prace porządkowe na terenie zewnętrznym.

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług:

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu sprzątającego także w innych pomieszczeniach, wskazanych na indywidualne życzenie Klienta.

Specjalistyczne sprzątanie gwarancją lepszej jakości pracy

Oferta Domar obejmuje specjalistyczne sprzątanie, które skierowane jest przede wszystkim do dużych zakładów produkcyjnych i innych firm wymagających zastosowania profesjonalnych sprzętów czyszczących. Podczas sprzątania wykorzystujemy aparaturę uznanych producentów, a ich obsługą zajmuje się wyszkolony personel sprzątający.

Kompleksowe specjalistyczne sprzątanie w firmach, obejmuje przede wszystkim:

  • Sprzątanie hal,
  • Sprzątanie sklepów,
  • Sprzątanie magazynów i zakładów produkcyjnych,
  • Prace wysokościowe podczas np. mycia okien lub wyczyszczenia powierzchni z reklam,
  • Czyszczenie i konserwacja podłóg,
  • Prace porządkowe na terenie zewnętrznym,
  • Inne usługi sprzątające.

Zakład pracy zamawiając usługę sprzątania ma gwarancję szybkiego i bezpiecznego wykonania prac porządkowych. Pracownik może skupić się tylko i wyłącznie na zadaniach zlecanych przez przełożonego, dzięki czemu jest bardziej wydajny i nie traci czasu na sprzątanie. Dodatkowym atutem zamówienia firmy sprzątającej Domar jest poprawienie jakości pracy poprzez stworzenie lepszych i odświeżonych warunków do pracy.

Firma sprzątająca Domar zapewni najwyższą jakość usług sprzątających

Od momentu powstania Domar priorytetem jest najwyższa jakość świadczenia usług sprzątających. Doświadczenie i indywidualne oczekiwania Klientów sprawiły, iż w chwili obecnej jesteśmy wiodącą firmą sprzątającą w Bełchatowie, gdzie cieszymy się uznaniem i renomą wśród szerokiego grona Klientów indywidualnych, jak i kluczowych firm.

Firma Domar mając na względzie wysokie oczekiwania naszych Zleceniodawców, dba o każdy szczegół świadczonych usług:

  • Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony serwis sprzątający, który wykona usługę sprzątania z należytą dokładnością, niezależnie od tego czy będzie to mycie okien, sprzątnie biur, sprzątanie po remoncie czy też czyszczenie tapicerki.
  • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów do sprzątania wykorzystujemy sprawdzone i wysokiej jakości środki czyszczące.
  • Prace porządkowe wykonywane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję satysfakcjonującej realizacji usługi sprzątania.

Zdajemy sobie sprawę, że czyste wnętrza są wizytówką każdego mieszkania czy też biura, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby usługi sprzątania wykonywane przez wykwalifikowany serwis sprzątający były satysfakcjonujące dla naszych Klientów. Sprawimy, że Państwa wnętrza odzyskają dawny blask i świeżość.

o-nas
TOP