Czyszczenie tapicerki Bełchatów

Specjalistyczne czyszczenie tapicerki korzystne dla zdrowia

Meble tapicerowane są niezwykłą ozdobą każdego mieszkania, z zastrzeżeniem, że są zadbane. Nie każdy z nas wie, jak czyścić tapicerkę, w związku z brakiem odpowiedniej wiedzy na ten temat.

Zapewniamy skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń, takich jak plamy po napojach czy śladów po gumie. Specjalistyczne pranie tapicerki spowoduje pozbycie się niewidocznych dla oczu roztoczy i alergenów, tak bardzo szkodliwych dla zdrowia.

Sposoby prania tapicerki samochodowej i obiciowej

Pranie tapicerki samochodowej i obiciowej wykonywane jest w podobny sposób. Jedyną różnicą podczas czyszczenia jest zastosowanie odpowiednich preparatów do różnej jakości gąbek, z których wykonane są meble i fotele w samochodach.

Wykorzystanie specjalistycznych środków czyszczących pozwala efektywnie usunąć ślady gumy czy też inne skomplikowane plamy. Odpowiednie zastosowanie detergentów przez nasz serwis sprzątający powoduje, iż tapicerki odzyskują swoją dawną barwę i blask.

Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnego czyszczenia tapicerek, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, iż tylko fachowe pranie przy użyciu bezpiecznych środków piorąco-czyszczących i odpowiedniego sprzętu przyniesie zadowalające efekty.

TOP