Polimeryzacja i czyszczenie podłóg Bełchatów

Czyste posadzki wizytówką Twojej firmy i domu

Firma sprzątająca Domar z Pajęczna koło Bełchatowa w ramach swojej oferty proponuje Państwu czyszczenie posadzek oraz ich zabezpieczenie przed zabrudzeniami. Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt do tego typu prac porządkowych, dzięki czemu mają Państwo gwarancję satysfakcjonujących efektów sprzątania podłóg.

Nasz wykwalifikowany i sympatyczny serwis sprzątający służy Państwu radą na każdym etapie doczyszczania podłóg. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług sprzątania zarówno firmy, jak  i osoby indywidualne dbające o każdy szczegół swojej działalności.

Domar doczyści Państwa posadzki na błysk!

Ogromne doświadczenie Domar sprawia, iż jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj posadzki. Całościowe czyszczenie podłóg wykonujemy z największą starannością i z wykorzystaniem odpowiednio przygotowanych środków chemicznych w zależności od rodzaju posadzki. Priorytetem naszego personelu sprzątającego jest zadowolenie Klientów i osiągnięcie zamierzonego efektu czyszczenia podłóg.

Usługa czyszczenia posadzek obejmuje:

  • Maszynowe mycie podłóg,
  • Akrylowanie podłóg, czyli polimeryzacja.

Maszynowe mycie podłóg do każdego rodzaju posadzek

Wykorzystanie odpowiednich maszyn do mycia podłóg pozwala wyczyścić każdą, nawet mocno zabrudzoną, posadzkę. Smar bądź wieloletnie plamy na podłodze przeradzają się w zapomniane wspomnienia. Nasze usługi wykonujemy przy użyciu maszyn szorująco zbierających bądź szorowarek, a do tego dołączamy jeszcze odkurzacze wodne. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty doczyszczania posadzek stosujemy specjalistyczne środki czyszczące sprawdzonych i renomowanych producentów.

Polimeryzacja, czyli skuteczna konserwacja podłóg na wiele lat  

Polimeryzacja konieczna jest do długotrwałego utrzymania czystości podłóg. Wykonuje się ją przede wszystkim na powierzchniach takich jak: Linoleum, PCV, Tarkett, marmoleum. Taki rodzaj podłoża przeważa w przedszkolach, szkołach, szpitalach czy przychodniach, czyli miejscach, gdzie dochodzi do największego zużycia posadzki z powodu dużego natężenia mobilności ludzi.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że systematyczna polimeryzacja podłóg powoduje, że ich trwałość jest znacznie większa niż powierzchni nie podlegających konserwacji. Takie podłoża, dzięki kładzionym warstwom polimerów nie ulegają zarysowaniom i innym mechanicznym uszkodzeniom. Podłoga po polimeryzacji jest lśniąca i niesamowicie czysta. Istotną cechą podłóg z warstwami polimerów są ich właściwości antypoślizgowe, co jest niezwykle ważne w instytucjach publicznych. Dodatkowo tak zabezpieczone podłoże jest łatwe do utrzymania w czystości, po takiej konserwacji wystarczy mop z nieznaczną ilością wody ze środkiem czyszczącym.

TOP